Základní umělecká škola Kynšperk nad Ohří

Zprávy a novinky

Projekt pro MŠ.

Paní učitelka Medvecká připravila pro děti z MŠ U Pivovaru vyrábění krásných větrníčků. Byly šikovné a moc se jim to povedlo.


Soustředění žáků.

Žáci výtvarného a dramatického oddělení ZUŠ se o jarních prázdninách zúčastnili soustředění na Bublavě v hotelu Horská bouda. Byli vybráni za dobrou práci a účast v soutěžích. Děkuji učitelkám paní Medvecké a Mrázkové, které se o ně vzorně staraly.


Absolventský koncert.

Druhý absolventský koncert se vydařil. Kromě absolventu vystoupil také soubor žáků, kteří rádi hrají moderní hudbu. Prohlédněte si fotky.


Vánoční trhy se povedly.

13. prosince jsme v areálu pivovaru uspořádali první vánoční trhy. Počasí nám přálo, návštěvníci i prodejci byli spokojeni a my jsme měli dobrý pocit. Rádi bychom z této akce udělali tradici. Děkuji všem, kteří se na organizaci trhů podíleli a přeji krásn


Zábavné odpoledne v ZUŠ.

Poslední týden loňského šk. roku proběhlo na zahradě školy zábavné odpoledne spojené s ukončením celoškolního projektu "Řemesla". Děti si zasoutěžily, zamlsaly a odnesly si domů hezké dárečky. Proběhla také aukce výrobků výtvarného oboru. Akce b