Základní umělecká škola Kynšperk nad Ohří

Zprávy a novinky

Absolventský koncert v Zimní zahradě

ABSOLVENTSKÝ KONCERT 25. 6. 2020
V závěru tohoto netradičního školního roku se nám podařilo uskutečnit krásný absolventský koncert s výstavou v Zimní zahradě MKS.

Předávání vysvědčením 29.6. a 30.6. 2020

Milí žáci ZUŠ, vysvědčení za 2. pololetí školního roku se bude předávat 29.6. 2020 od 13 do 17 hodin a 30.6.2020 od 8 do 12 hodin. Učitelé, kteří vyučují pouze jeden den v týdnu se s Vámi na předání domluví individuálně.

Koncert a výstava absolventů

Absolventský koncert a výstava žáků naší Základní umělecké školy se tentokrát uskuteční v Zimní zahradě MKS. Posluchači jsou srdečně zváni.

Přijímací řízení do ZUŠ - informace pro zákonné zástupce

Vážení rodiče a milí budoucí žáci
Vzhledem k neobvyklé situaci, která nám zkomplikovala klasická přijímací řízení na naší základní uměleckou školu, Vás chci požádat, abyste, v případě zájmu o studium, učinili tyto kroky - rozklikněte pro další informace

1 2 3 4 5 »