Základní umělecká škola Kynšperk nad Ohří

Zprávy a novinky

 

 

Malý třídní koncert klarinetového oddělení

V rámci pořádání menších interních koncertů v sále naší školy, se nám ve čtvrtek představili žáci paní učitelky Zuzky Kolářové. Všichni zahráli výborně, a po tak dlouhé době si užili i vystoupení před publikem. V lednu proběhnou ještě dva malé koncerty.


Prezentace nové třídy výtvarné tvorby

Vážení rodiče, po zkopírování odkazu si můžete prohlédnout výtvarná díla žáků, která vznikla pod vedením nové paní učitelky Áji Šneberkové. Práce jsou z prvního pololetí školního roku 2021/2022
https://www.youtube.com/watch?v=IlkjJDAOy0


ZUŠ Open 2021

Ceny v soutěži "Branka do srdce" jsou předány. Děkujeme všem žákům, kteří se do projektu zapojili. Vznikla opravdu krásná díla, která velmi úzce souvisí s historií města a městskou Brankou. Výstavu je možno shlédnout do 17. 12. 2021 v prostorách


Zveme Vás na ZUŠ Open 2021

Přijďte se podívat na vyhlášení výsledků soutěže Branka do srdce, v rámci akce ZUŠ Open 2021, spojené s vystoupení žáků skupinové interpretace ZUŠ. Jste srdečně zváni.


Fotogalerie - koncert 20. 10. 2021

První koncert nového školního roku 2021/2022 se opravdu vydařil. Žáci byli skvěle připraveni a publikum je odměňovalo úžasným aplausem. Děkujeme rodinám, že své děti vedou k lásce k umění a umí jejich práci také náležitě ocenit.


1 2 3 4 5 »