Zprávy a novinky

Kreativní tvorba

VÝTVARNÍCI POZOR!!! Uvolnila se nám dvě místa v Kreativní tvorbě. Chcete-li tento obor navštěvovat, přihlaste se co nejdříve na tel. 725054850. Neváhejte! Škola má pro tento obor omezenou kapacitu a více dětí opravdu nepřijímáme.

Zábavné odpoledne

Poslední akce naší ZUŠ proběhla v pondělí v zahradě školy. Nálada a počasí byly super.Děti soutěžily o malé dárečky, opékaly se buřty a bylo nám spolu krásně. Stihli jsme i trošku oslavit osmdesáté narozeniny našeho bývalého předsedy spolku pana Lojzíka.

Vernisáž výstavy "Výtvarné hrátky"

VÝSTAVA – VÝTVARNÉ HRÁTKY
Srdečně Vás zveme na interaktivní výstavu výtvarných prací žáků ZUŠ Kynšperk nad Ohří, pod názvem „VÝTVARNÉ HRÁTKY“.

My jsme malí umělci - výtvarné tvoření

My jsme malí umělci - tentokrát si děti vyzkoušely různé výtvarné techniky. Projekt tento školní rok skončil. Těšíme se na naše nejmenší Kynšperáčky zase v září