Základní umělecká škola Kynšperk nad Ohří

zpět

Závěrečný koncert My jsme mladí umělci

Rozdělili jsme žáky podle věku a délky studia. Dnes Vám přinášíme koncert, kde se převážně představí nejmladší a nedávno začínající žáci naší školy. Jsem nadšena, co vše se byly děti schopny naučit, zvláště když vycházíme z faktu, že většinu svého studia absolvovaly distanční formou. Moc si vážíme podpory rodičů a toho, že se děti ani touto formou výuky nenechaly odradit od studia. A i když výuka byla občas velmi složitá, vidím, že naše úsilí a jejich píle stály za to. To ostatně můžete posoudit i Vy sami, když tento milý koncert shlédnete. V tomto týdnu probíhají na naší škole přijímací zkoušky. Online koncert „My jsme mladí umělci“ může být i dobrou motivací pro případné uchazeče. Když jsou žáci pilní a chtějí se něco naučit, i ve složitém období to zvládnou. Alena Konečná – ředitelka ZUŠ
https://www.youtube.com/watch?v=JmfC4AK644g