Zprávy a novinky

Nabídka ZUŠ pro školní rok 2016/2017

Nabízíme opět možnost přihlásit se do naší ZUŠ. Můžete navštěvovat tyto obory: výtvarný, literárně - dramatický, hudební a "Trojkombinace" (výuka předškolních dětí)

Zábavné odpoledne.

Žáci naší školy, kteří se zúčastnili zábavného odpoledne na zahradě ZUŠ si opravdu pondělní odpoledne užili. Probíhaly různé soutěže, za které si každý odnesl nějaký dárek. Rodiče se zúčastnili aukce výtvarného oboru a na závěr si všichni opekli vuřty.

Koncert absolventů

V letošním školním roce absolvovalo první stupeň výuky v ZUŠ celkem 5 hudebníků. 3 výtvarníci a 1 dramaťák. Druhý stupeň výuky absolvoval 1 žák. Všem přejeme ať se jim daří a to co se naučili ať využijí v dalším životě.

Vernisáž výstavy.

Výtvarníci ZUŠ a jejich učitelky Medvecká a Křížková vystavují v Panském svá krásná díla. Vernisáž jim zahájili žáci paní uč. Drašarové a Mrázkové. Výstava potrvá do 27.6. Prohlédněte si.

Pozvánka na akce školy v červnu.

Srdečně vás zveme na - Vernisáž výstavy výtvarného oboru dne 6.6. 2016 od 17 hod. do Panského domu, dále na koncert absolventů dne 13.6. 2016 od 17 hod. do ZUŠ a na zábavné odpoledne dne 27.6. od 15,30 hod. do ZUŠ.